راهنماي مينيماليستي براي طراحي کلاس درس

آيا تا به حال به يک کلاس درس رفته ايد و به طور جدي احساس غرق شدن کرده ايد؟ نه فقط در مورد بازگشت به مدرسه ، بلکه با توجه به بزرگي نمودارهاي لنگر ، پوسترها و موادي که به معناي واقعي کلمه اتاق ، کف تا سقف را پوشش مي دهند (بعضي اوقات حتي در سقف!)؟ به نظر مي رسد در کلاس امروز اين يک هنجار و انتظار است. اما در کلاس من ، اين فقط ممکن نبود.

من در خانه ، مدرسه ، در اتومبيل خودم ، من يک فضاي تميز و منظم را دوست دارم. وقتي نوبت به تنظيم و نگهداري کلاس من مي رسد ، من آن را در تمام سال مرتب نگه مي دارم. اما متوجه شدم که کلاس من با سايرين متفاوت است ، به خصوص که شنيدم اظهاراتي که همکاران در مورد آن مي گفتند. به عنوان مثال ، وقتي متوليان ما بارها ادعا مي کنند که من تميزترين اتاق را در ساختمان دارم. يا وقتي معلمان به کلاس من مي روند و مي گويند: “عجب اتاق شما خيلي باز است” يا “اين اتاق فقط مرا آرام مي کند”. اين باعث شد من فکر کنم ، اينطور نيست که آنچه قرار است انجام دهد؟ آيا قرار نيست کلاسهاي ما مانند فضاي امن و جذاب براي يادگيري دانش آموزان احساس کنند؟

طراحي کلاس درس مينيماليستي

يک مطالعه در دانشگاه Salford ، انگلستان ، به بررسي چگونگي تأثير عوامل محيطي مختلف در کلاس بر يادگيري و پيشرفت دانش آموزان مي پردازد. هنگامي که محققان 153 کلاس درس در سراسر انگليس را مورد بررسي قرار دادند ، آنها عواملي از جمله چراغ ، هوا ، دما ، نمايشگرهاي ديواري و دسترسي به طبيعت را در نظر گرفتند.

به طور کلي ، اين مطالعه نشان داد که محيط کلاس نقش مهمي را در يادگيري دانش آموزان ايفا مي کند: هنگامي که محرک هاي بصري در سطح متوسط ??قرار داشت و هنگامي که محيط کلاس زياد شد ، دستاورد دانش آموزان افزايش يافت.

يک مطالعه ديگر به بررسي سطح دستاورد مهدکودک ها که در يک کلاس خوب تزئين شده و يا يک کلاس پراکنده قرار گرفته اند ، پرداخته است. نتايج نشان داد که دانش آموزان کلاس خوب تزئين شده نه تنها وقت بيشتري را از يادگيري منحرف مي کنند بلکه در ارزيابي هاي پست نيز نسبت به همسالان خود در اتاق پراکنده کمتر از ارزيابي هاي پست خود عمل مي کنند.

اگر محيط ما چنين تأثيراتي بر عملکرد دانش آموزان مي گذارد ، فشار زيادي براي ارسال همه چيز وجود دارد؟ چرا به مربيان قدرت هاي مداوم گفته مي شود که اين مسئله را حل کنند و نشان دهند که اگر ما بدانيم اين به هزينه يادگيري بالقوه دانش آموزان ما است؟

من مطمئن هستم که کلاس من با ارائه فضاي غني و در عين حال آرامش بخش براي يادگيري دانش آموزان به من کمک مي کند. من از آشفتگي ، تميز کردن اغلب اجتناب مي کنم ، و سعي مي کنم فقط موادي را که مکرر از آنها استفاده مي کنم نگه ندارم. بنابراين ، براي کمک به ساير معلمان مشتاق مينيماليستي ، من به شما پيشنهاد مي کنم تا به آنها کمک کنم محيط کلاس خود را ارزيابي کنند و آن را متناسب با نيازهاي خود و دانش آموزانشان تنظيم کنند.

جهت اجاره کلاس با شماره در ج شده در اگهي تماس حاصل نماييد.

20 مجموعه کلاس درس که باعث تقويت تفکر مي شوند

راهنماي مينيماليستي براي طراحي کلاس درس

، ,مي ,کلاس ,دانش ,آموزان ,کنم ,دانش آموزان ,کلاس من ,مي کنم ,کلاس درس ,را در

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

digimarketsh آموزش نکات مربوط به آموزش سئو آموزش ریاضی دانستنی های علمی آموزشی خبری تفریحی I AM GALAXY GIRL تنها دویدن فایل یابی وکسب وکار اموزش جزوه فایل درسی وبگاه دکتر مهدی نعمتی دانلود بازی .... lamsis21